Grono pedagogiczne





Dyżury pedagogiczne nauczycieli
w roku szkolnym 2019/2020

obowiązuje od 09 września 2019r.


Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina Miejsce
1.        Banasiak Maria wtorek 11.50-12.35 pokój nauczycielski
2.        Baron Anna czwartek 11.50-12.35 pokój nauczycielski
3.        Błoch Anna środa 11.50-12.35 pokój nauczycielski
4.        Busse Danuta wtorek 8.00-8.45 pokój nauczycielski
5.        Chalasz Krzysztof / Dolny Tobiasz wtorek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
6.        Domina Anna czwartek 11.00-11.35 pokój nauczycielski
7.        Filoda Ewa poniedziałek 10.50-11.35 pokój nauczycielski
8.        Fobka Barbara wtorek 8.00-8.45 pokój nauczycielski
9.        Fręś Marta czwartek 11.50-12.35 pokój nauczycielski
10.    Grzebyta Robert czwartek 14.30-15.00 pokój nauczycielski
11.    Kowalewska Katarzyna wtorek 7.30.7.45 pokój nauczycielski
12.    Łukomska Bernadeta środa 9.55-10.40 pokój nauczycielski
13.    Maciejewska Natalia poniedziałek 12.45-13.30 pokój nauczycielski
14.    Matuszczak Kamila środa 8.00-8.45 pokój nauczycielski
15.    Mikołajczak Magdalena czwartek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
16.    Okrzesik-Frąckowiak Izabela piątek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
17.    Orzechowska Joanna poniedziałek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
18.    Paszczyńska Małgorzata środa 8.55-9.40 pokój nauczycielski
19.    Piotrowska Irena środa 9.55-10.40 pokój nauczycielski
20.    Ptak Marcelina środa 8.55-9.40 pokój nauczycielski
21.    Rosochowata Danuta piątek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
22.    Rutkowska-Forma Aneta środa 8.55-9.40 sala nr 4
23.    Rychlik Marcin poniedziałek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
24.    Ryżek Magdalena wtorek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
25.    Schwarz Karolina środa 8.00-8.45 pokój nauczycielski
26.    Sikora Barbara poniedziałek 12.45-13.30 pokój nauczycielski
27.    Sikora Sylwia piątek 8.55-9.40 pokój nauczycielski
28.    Sosnowski Maciej środa 9.55-10.40 pokój nauczycielski
29.    Snella Elżbieta piątek 10.50-11.35 pokój nauczycielski
30.    ks. Stawski Maciej środa 14.30.15.00 pokój nauczycielski
31.    Stochaj Iwona poniedziałek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
32.    Szymczak Bartosz poniedziałek 11.50-12.35 pokój nauczycielski
33.    Szymczak Sławomir piątek 9.55-10.40 pokój nauczycielski
34.    Taurel-Misiewicz Arkadiusz poniedziałek 10.50-11.35 pokój nauczycielski
35.    Tecław Elżbieta środa 12.45-13.30 sala nr 25
36.    Więckowska Anna wtorek 14.30-15.15 pokój nauczycielski
37.    Wróbel-Grzegorek Grażyna poniedziałek 10.50-11.35 pokój nauczycielski
38.    Zwolińska-Wojewoda Magdalena wtorek 8.55-9.40 pokój nauczycielski




Wychowawstwa
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu
rok szkolny 2020/2021

Lp. Klasa sala Wychowawca
1.        I a 16 D. Rosochowata
2.        I b 17 A.    Błoch
3.        II a 15 D. Busse
4.        II b 20 B. Sikora
5.        III a 21 P. Rychlik
6.        III b 19 B. Fobka
7.        IV a 12 E. Snella
8.        IV b 9 M. Zwolińska - Wojewoda
9.        IV c 2 K. Kalisz
10.    V a 1 J. Orzechowska
11.    VI a 4 G. Wróbel - Grzegorek
12.    VI b 25 B. Szymczak
13.    VI c 13 M. Mikołajczak
14.    VI d 7 S. Szymczak
15.    VII a 3 S. Sikora
16.    VII b 10 I. Piotrowska
17.    VII c 14 M. Ptak
18.    VII d II A.Rutkowska - Forma
19.    VIII a 8 M. Ryżek
20.    VIII b 5 M. Rychlik
21.    OS 5-6 -8 s. IV K. Stefaniak - Mumot

Sale numer I, II,III, IV znajdują się w małym budynku szkoły przy ul. Nowe Miasto 25



DYREKTOR - mgr Regina Dolna
WICEDYREKTOR - mgr Eugeniusz Forma

Logopeda
mgr Anna Błoch
mgr Agata Ryżek-Boczkowska

Pedagog szkolny
mgr Joanna Orzechowska

Bibliotekarz
mgr Bożena Szczepańska

Biologia
mgr Magdalena Mikołajczak
mgr Sławomir Szymczak

Chemia
Marta Fręś


Edukacja wczesnoszkolna
mgr Anna Błoch
mgr Danuta Busse
mgr Barbara Fobka
mgr Danuta Rosochowata
mgr Paulina Rychlik
mgr Barbara Sikora

Fizyka
mgr Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Geografia
mgr Elżbieta Snella


Gimnastyka korekcyjna
mgr Marcin Rychlik
mgr Bartosz Szymczak

Historia
mgr Eugeniusz Forma
mgr Aneta Rutkowska - Forma
mgr Iwona Stochaj
mgr Anna Więckowska

Język angielski
mgr Krystyna Kalisz
mgr Marcelina Ptak
mgr Barbara Sikora
mgr Katarzyna Kowalewska
Język niemiecki
mgr Karolina Schwarz

Język polski
mgr Magdalena Mikołajczak
mgr Aneta Rutkowska - Forma
mgr Magdalena Ryżek
mgr Sylwia Sikora

Matematyka
mgr Regina Dolna
mgr Irena Piotrowska
mgr Izabela Okrzesik-Frąckowiak
mgr Magdalena Zwolińska-Wojewoda

Muzyka
mgr Krzysztof Chalasz / Tobiasz Dolny

Opiekun świetlicy
p. Małgorzta Grzebyta

Plastyka
mgr Martyna Drab

Przyroda
mgr Joanna Orzechowska
mgr Paulina Rychlik

Religia
p. Anna Domina
mgr Natalia Maciejewska


Rewalidacja
mgr Anna Baron
mgr Marika Makowska
mgr Danuta Rosochowata
mgr Marcin Rychlik
mgr Paulina Rychlik
mgr Magdalena Ryżek
mgr Elżbieta Snella
mgr Grażyna Wróbel-Grzegorek

Wychowanie fizyczne
mgr Marcin Rychlik
mgr Bartosz Szymczak
mgr Sławomir Szymczak
mgr Grażyna Wróbel-Grzegorek

Zajęcia komputerowe
mgr Maciej Sosnowski
mgr Bartosz Szymczak

Zajęcia techniczne
mgr Marcin Rychlik


Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Danuta Busse
Wiedza o społeczeństwie
mgr Anna Więckowska